Slavko Štimac: Bilo bi dobro da nam je umjetnost na prvom mjestu
Umjetnost je jako važna i bilo bi divno kad bi bila na prvom mjestu, ne bi bilo mnogih drugih stvari što nam zagorčavaju život, kazao je glumac Slavko Štimac koji je stigao u Drvengrad gdje će večeras biti otvoren 16. Filmski i muzički festival "Kustendorf". Štimac dugo godina sarađuje...

















