
Policijski službenici Policijske stanice Višegrad su obavljajući redovne poslove i zadatke, a sa akcentom na pojačane aktivnosti na sprečavanju i otkrivanju ilegalne migracije, 05,02.2017.godine u 20,30 časova uočili četiri nepoznatih lica u ul.Ive Andrića u Višegradu za koje su utvrdili da se radi o emigrantima. Naime, radi se o četiri državljana Avganistana, Y.M., I.T., S.A. i A. AS. koja su ilegalno prešla granicu iz Republike Srbije na teritoriju BiH- Republike Srpske. Istoga dana emigranti su predati Graničnoj policiji Bosne i Hercegovine, terenski ured Istok u Višegradu na dalji rad i postupanje.
mup.vladars.net
[ads1]





