
PALE- Džudo klub „Višegrad“, osvojio je tri medalje na 23. Memorijalnom turniru „Rajko Kušić Kuša“, koji je održan juče na Palama.
Vanja Stojisavljević i Filip Blagovčanin osvojili su zlato, dok se Andrej Andrić okitio srebrnom medaljom.
Višegradske džudiste predvodio je trener Saša Tošović.
Na turniru je učestvovalo 28 klubova i 260 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore.
M.T.- visegradskevijesti.com/
[ads1]

