VIŠEGRAĐANKE S PODMLAĐENIM TIMOM ULAZE U NOVU SEZONU
Foto: Miroslav Tanasković Članice Premijer lige Bosne i Hercegovine, odbojkašice “He na Drini” iz Višegrada počele su pripreme za novu sezonu. Prethodne godine je ostvaren cilj, jer se po povratku u najjači rang izborio plasman u plej-of, a ovoga puta će tim ući dosta oslabljen. Mi se kao i svake godine suočavamo promijenama na kraju svake takmičarske sezone. Računajući da u ekipi ima po neki stariji igrač, da srednjoškolci završavaju i da odlaze, uvijek smo u sitaciji da pravimo ekipu ispočetka. Tako i ove godine, ekipu je napustila Dragana Baranac,...

