Zdravstveni radnici upoznati o korona virusu
U Domu zdravlja Višegrad održano je predavanje na temu „Pojava i širenje nove korona bolesti“, na kojem su prisustvovali zdravstveni radnici ove ustanove, predstavnici opštine Višegrad i Granične policije Višegrad. Infektolog Univerzitetske bolnice Foča Jelena Firesku Govedarica rekla je da je na predavanju govorila o korona virusu i o tome...








