Aktuelnosti Višegrad

U Višegradu evidentirano krivično djelo „Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari“

​Policijski službenici Policijske uprave Foča preduzimaju mjere i radnje u cilju identifikacije nepoznatih lica koji su zaustavili i oštetili vozilo na magistralnom putu M1-114 na dionici puta Višegrad-Vardište u mjestu Okrugla, opština Višegrad.
Naime, Policijskoj stanici Višegrad dana 23.02.2026. godine oko 00,00 časova prijavljeno je da je grupa maskiranih nepoznatih lica u mjestu Okrugla, prinudno zaustavila vozilo marke „Volkswagen“ kojim je upravljao S.B. iz Višegrada, te da je jedno maskirano lice uz upotrebu drvene palice oštetilo navedeno vozilo.
O događaju je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo Istočno Sarajevo, dok su uviđaj na lica mjesta izvršili policijski službenici Policijske stanice Višegrad.

Načelnik PU

Velimir Кostović