
– Srbija će od subote početi da izdaje digitalne sertifikate o vakcinaciji – najavila je na sjednici Skupštine Srbije premijerka Ana Brnabić.
[ads1]
Ona je istakla da su neke zemlje već spremne da prihvate srpske sertifikate i da će zahvaljujući njima građani moći da putuju lakše i bez PCR testova.
Brnabić je najavila i da uskoro počinje masovna vakcinacija u tržnim centrima. Punktovi za vakcinaciju biće najprije postavljeni u TC Ušće u Beogradu, zatim u šoping centru Delta Siti, kao i u centrima u Kragujevcu i u Nišu.
Autor: sputniknews.com
[ads2]





