FudbalSport Višegrad

Drina na Sokocu prokockala dva gola viška

fk-drinaa-he-750x350

Fudbaleri Glasinca savladali su sa 3:2 višegradsku Drinu.

Gosti su nakon nešto više od 20 minuta imali 2:0 golovima Miloša Bojata i Ivana Mirkovića, ali su domaći u finišu prvog poluvremena izjednačili preko Stefana Arbinje i Aleksandra Pejanovića, da bi pobjedu domaćinu donio Predrag Pajević u 59. minutu.

OFK Glasinac – Drina HE 3:2 (2:2)
Stadion Bara
Gledalaca: 60
Sudija: Vojislav Vuković (Brčko)
Strijelci: 0:1 Bojat 22, 0:2 Mirković 24, 1:2 Arbinja 41, 2:2 A.Pejanović 44, 3:2 P.Pajević 59
Žuti kartoni: P.Pajević, Arbinja, Mi.Vujičić (Glasinac), Mirković, Marković (Drina)

Glasinac: M.Pajević, Dragičević, M.Pejanović, P.Pajević, Nikolić (od 58.Blagojević), Arbinja, Lukić (od 90.Ninković), Živković, Mi.Vujičić, Bunijevac (od 82. Đokić), A.Pejanović  Trener: Milan Renovica

Drina HE: Govedarica, Sekulić (od 75. Milović), Bojat, Pejović, Marković, Soldar, Okuka (od 81.Božić), Jovanović, Krsmanović (od 64. Jevđević), Mirković, Savić  Trener: Jadranko Janjić