IMATE SVE SIMPTOME, A TEST NEGATIVAN Stručnjaci objašnjavaju zašto je 20 odsto građana IMALO KORONU, a da nisu znali
Kašljem, probada me u plućima, grebe me grlo, imam temperaturu, testirao sam se na koronu i negativan sam. Kako je to moguće? Ovakvu priču sve češće možete da čujete. Da li je stvar u tome da su testovi nepouzdani ili jednostavno nije svaka prehlada znak da imate Covid-19?...








