Rukometaši Vojvodine osvojili Svesrpski kup
Rukometaši Vojvodine po šesti put osvojili su Svesrpski kup. U šestom finalu odigranom pred 2.000 gledalaca savladali su domaći Leotar 38:24 (22:9). Prije početka susreta Milena Delić, predsjednica Rukometnog saveza Srbije uručila je Marinku Umičeviću, predsjedniku Rukometnog saveza Srpske priznanje za doprinos razvoju rukometa, a lopte je poklonila RK...

















