Sport

Bivši košarkaš Igokee o tituli sa Spartakom, Zvezdi i Partizanu…

Bivši košarkaš Igokee, ali i Crvene zvezde Dalibor Ilić bio je presrećan zbog osvojene titule šampiona Srbije sa Spartakom iz Subotice.

– Osjećaj je nevjerovatan, drago mi je da sam sa Spartakom imao priliku da osvojim titulu. Stvarno je velika stvar za nas sve u klubu, istorijski je ovo uspjeh i za sam klub. Ispisali smo istoriju subotičke košarke, možemo biti ponosni na cijelu sezonu. Imali smo dosta problema, ali ovo je kruna sezone i došla je kako i treba – rekao je Ilić.

On smatra da činjenica da je Spartak prekinuo 25-godišnju dominaciju Partizana i Crvene zvezde daje dodatnu “čar” ovoj tituli.

– Sama činjenica da se, po novom formatu u finalu možemo naći FMP i mi, a ne moraju to biti, Crvena zvezda i Partizan, tako da isti pokazuje da je odličan – dodao je Ilić.

glassrpske.com