
Povodom najvećeg i najradosnijeg hrišćanskog praznika Vaskrsa u ime OO SNSD i u svoje lično ime upućujem najsrdačnije čestitke sa željom da ovaj praznik uveseli svaki dom i porodicu.
Želim svima da u vjeri Hristovog vaskrsenja budete ispunjeni srećom, dobrim zdravljem, blagostanjem, razumijevanjem i uzajamnim uvažavanjem.
HRISTOS VASKRSE!
Predsjednik OO SNSD
Pero Petrović
[ads1]
[ads2]





