Marko Jošilo, kapiten košarkaša Igokee, ponosan na saigrače: Plej-of velika nagrada za nas
Drugu sezonu zaredom košarkaši Igokee igraće u plej-ofu ABA lige. To im je donijela pobjeda nad Studentskim centrom u 24. kolu sa 83:67, a kapiten ekipe iz Republike Srpske Marko Jošilo ponosan je na saigrače zbog ostvarenog rezultata. Ove sezone, kao i prošle, bio je jedan od nosilaca igre...














