Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Odbojka / VIŠEGRAĐANKE UVJERLJIVOM POBJEDOM POTVRDILE PLASMAN U PREMIJER LIGU

VIŠEGRAĐANKE UVJERLJIVOM POBJEDOM POTVRDILE PLASMAN U PREMIJER LIGU

8DC67283-90FF-470A-916B-79844E8672E6

Odbojkašice „He na Drini“ trijumfovale su protiv ekipe „Kozare“ iz Gradiške sa 3:0 (25:16, 25:11, 25:17) u 18. kolu Prve lige Republike Srpske i tako bez poraza završile prvenstvo.

Bez izgubljenog meča i sa samo pet izgubljenih setova  Višegrađanke se vraćaju u Premijer ligu Bosne i Hercegovine nakon samo jedne godine pauze. Gošće iz Gradiške su pružile otpor na samom početku, ali sredinom seta domaći tim pravi razliku i osvaja taj dio igre sa 25:16. U narednom setu je sve išlo mnogo lakše, a tek pred kraj su gošće prešle dvocifren broj poena. Slično kao prvi, tako je tekao i treći set, a na kraju je uslijedilo veliko slavlje odbojkašica „He na Drini“.

Ovo je peta titula šampiona Republike Srpske za tim iz Višegrada.

Dejan J. – sportdc.net

Check Also

ok

Odbojkašice “HE na Drini” savladale su ekipu “Crvene zvijezde” iz Obudovca sa 3:0 (25:15, …