Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Odbojka / VIŠEGRAĐANKE UBJEDLJIVE PROTIV MAGLIĆA

VIŠEGRAĐANKE UBJEDLJIVE PROTIV MAGLIĆA

ED4D5BE7-0FDF-4449-A4DA-82C6B31926AF

Odbojkašice „He na Drini“ savladale su u Višegradu u okviru 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu „Maglića“ iz Foče sa 3:0 (25:16,25:17, 25:18).

Višegrađanke su opravdale ulogu apsolutnog favorita u ovom meču i dominirale su u prvom setu kog su osvojile sa 25:16. Gošće su puno bolje krenule u drugom setu, imale su prednost od tri, četiri poena, ali sredinom seta domaći tim pravi preokret i sa 25:17 osvaja i taj dio igre. Slično kao u prvom, tako je bilo i u trećem setu, gdje tim Jova Sarića dominira i dolazi do pobjede sa 25:18.

Višegrađanke trenutno imaju deset pobjeda i pet poraza, dok tim iz Foče ima samo jedan trijumf.