Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Karate / VELIKI USPJEH VIŠEGRADSKIH KARATISTA – 12 MEDALjA U BILEĆI

VELIKI USPJEH VIŠEGRADSKIH KARATISTA – 12 MEDALjA U BILEĆI

каратисти-у-билећи
BILEĆA – Na prvenstvu regije Hercegovina, Sarajevo i Romanija, koje je održano danas u Bileći za kategorije poletarce, pionire i nade, članovi Karate kluba „Drina“ iz Višegrada osvojili su 12 medalja.

Mia Antić, Magdalena Ćirković, Filip Mršević, Luka Stanišić i Zara Ahmetović su osvojili zlato. Selena Lekanić, Filip Simić, Katarina Pavlović i Damjan Tuba su se okitili srebrom, dok su Petar Janjić, Sara Pernat i Nikola Rađen osvojili bronzu.

Višegradske karatiste na prvenstvu u Bileći predvodili su treneri Nenad Lekanić i Obrad Gejak.

M.T. – visegradskevijesti.com

Check Also

34887457_203801433771320_2541056081430315008_n-696x392

Karate Klub Drina Višegrad sa čak 11 osvojenih medalja u Priboju

Na turniru koji je održan u Priboju 09.06.2018 u konkurenciji tridesetak klubova i 250 takmičara,takmičari …