Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Košarka / VARDA BOLJA OD PRIJEDORA

VARDA BOLJA OD PRIJEDORA

69F28E6C-E432-424C-BB83-C3B3B7B688F4

Košarkaši „Varde HE“ savladali su ekipu „Prijedora“ u Višegradu sa 70:64 u 3. kolu Prve lige Republike Srpske.

Višegrađani su sjajno odigrali prvo poluvrijeme i na pauzu su otišli sa 16 poena prednosti (46:30). Gosti su najbolju igru prikazali u zadnjih deset minuta, ali bliže od šest poena razlike nisu mogli prići ekipi Ilije Vidakovića.

Najefikasniji na meču bio je Đorđe Savić sa 19 poena i 13 skokova, a na drugoj strani Ninoslav Milošević je imao 15 poena.  „Varda HE“ sada ima skor od dvije pobjede i jednog poraza i u narednom kolu gostuju timu „Radnika BN Basket“ iz Bijeljine, dok „Prijedor“ sa utakmicom manje ima po jednu pobjedu i poraz i narednog vikenda dočekuje „Drinu Princip“ iz Zvornika.