Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Fudbal / Fudbaleri „Jedinstva“ savladali su ekipu „Drine HE“ sa 3:2

Fudbaleri „Jedinstva“ savladali su ekipu „Drine HE“ sa 3:2

Fudbaleri „Jedinstva“ savladali su u Brodcu ekipu „Drine HE“ iz Višegrada sa 3:2 u 14. kolu Druge lige Republike Srpske – istok.
Tako je domaća ekipa stigla do sedme pobjede u prvenstvu, dok su Višegrađani zabilježili peti uzastopni poraz i nalaze se u donjem dijelu tabele. Poveli su gosti preko Baranca u 21. minutu, a na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1, pošto je Jovanović postigao gol za domaće. Ponovo su gosti stigli do vođstva, golom Jovanovića u 56. minutu, ali samo sedam minuta kasnije njegov prezimenjak donosi novi izjednačenje za „Jedinstvo“. Tri boda domaćem timu donosi Mijatović devet minuta prije kraja utakmice.

U narednom kolu fudbaleri „Drine HE“ dočekuju ekipu „Glasinac 2011“ sa Sokoca, dok „Jedinstvo“ gostuje brčanskom „Jedinstvu“.