Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Fudbal / FK „ FAMOS“ VOJKOVIĆI – FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD 0:0 (0:0)

FK „ FAMOS“ VOJKOVIĆI – FK „DRINA HE“ VIŠEGRAD 0:0 (0:0)

drina

Naši momci su osvojili jako bitan bod u gostima, i tako nastavili niz bez poraza prvenstvu iz tri kola. U prvom poluvremenu nije bilo konkretnih prilika, iako su domaći imali više loptu u svojim nogama.
U drugom poluvremenu je bilo dobrih prilika i kod jednih i drugih. Izdvaja se šansa Jovanovića, kada je poslije jedne timske akcije, istrčao sa loptom, ali nije uspio da se upiše u strijelce. Kod domaćih kapiten Koprivica je poslije jednog ubačaja u kazneni prostor, pogodio stativu.
U Vojkovićima, naš tim su predstavljali:
Ajder, Božić, Krsmanović, Lemez, Radović, Damjanović, Marković, Ujić, Savić, Jovanović, Okuka. Igrali su još: Tomić, Baranac, Mučibabić.

fb/FK Drina HE Višegrad

Check Also

40133605_430004414191052_467510334085660672_o

„BAMBI-SOKO“ IZ VIŠEGRADA I „ARES“ IZ ČAČKA NAJBOLjE EKIPE „BAMBI KUPA 2018“

Škola fudbala „Bambi-Soko“ iz Višegrada u kategoriji 2005. godišta, osvojila je prvo mjesto, pobjedivši u …