Breaking News
Home / Visegrad / Sport Višegrad / Džudo / Članovi Judo Klub Visegrad, osvojili su juče tri bronze na 15. Kupu Trebinja i 8. Memorijalnom turniru „Miloš Mrdić“.

28379675_1859676850730327_6099095285263200249_n

Članovi Judo Klub Visegrad, osvojili su juče tri bronze na 15. Kupu Trebinja i 8. Memorijalnom turniru „Miloš Mrdić“.

Medaljama su se okitili juniori Miljan Jaredić i Nikola Vojnović, te član kadetske selekcije višegradskog kluba Danijel Karganović.

Višegradski tim na ovom turniru je predstavljalo osam takmičara iz tri selekcije, stariji dječaci, kadeti i juniori, koje je predvodio trener Saša Tošović.

Na turniru je učestvovalo preko 600 takmičara iz pedesetak klubova iz Bosne i Hercegovine i regiona.

fb/Višegrad Sport

Check Also

judo-klub-visegrad-logo

DVIJE BRONZE ZA VIŠEGRADSKE DžUDISTE U BIJELjINI

BIJELjINA – Na prvenstvu Republike Srpske za starije pionire i juniore, koje je održano juče …